ثبت نام ویژه کارفرمایان

سخنی با کارفرمایان

با یک تیر دو نشان بزنید

هزینه های بالای چرخاندن و مدیریت کسب و کار از یک سو و رکود بازار از سوی دیگر صدای همه را درآورده است. برای همین، همه به دنبال راهی هستند تا از هزینه های خود کم کنند. یکی از راهکارهای کاهش هزینه که امتحانش را نیز پس داده دورکاری است.

کارمندی که یک ساعت و نیم طول می کشد از خانه به محل کار خود برسد، علاوه بر اینکه یک ساعت و نیم از وقت پربازده صبحگاهی خود را از دست می دهد، انرژی ذهنی اش نیز به دلیل خستگی راه تحلیل می رود. یک ساعت و نیم هم طول می کشد تا خسته و کوفته به خانه بازگردد. به اینها هزینه رفت و آمد (مانند کرایه تاکسی و بنزین) را هم اضافه کنید که در ماه دستکم ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومان می شود.
اگر بتوان در برخی مشاغل مانند منشی، طراحی گرافیک، حسابداری، ترجمه، برنامه نویسی و … به جای استخدام نیرو در محل کار، از نیروهای دورکاری استفاده کرد، تمامی این هزینه ها به حداقل می رسد.

شما می توانید با این تصمیم با یک تیر دو نشان بزنید. ما تصمیم گرفته ایم پلی بسازیم میان شما صاحبان کسب و کارها و بخشی از اعضای جامعه مان که به دلیل معلولیت جسمانی قادر به حضور فیزیکی در محیطهای کاری نیستند، حال آن که توانمندیهای چشمگیری دارند. از آنجا که با دورکاری هزینه رفت و آمد برای نیروی کار حذف می شود، بسیاری از این عزیزان حاضرند این هزینه حذف شده را از دستمزد خود کم کنند. بنابراین شما صاحبان مشاغل با به کارگیری نیروهای دورکار دارای معلولیت جسمانی هم از هزینه های خود می کاهید و هم شرایطی برای اشتغال این عزیزان فراهم می کنید.
به کمپین هم توان بپیوندید و با یک تیر دو نشان بزنید.

ثبت نام در کمپین ویژه کارفرمایان